ଖୁସିରେ କରନ୍ତୁ ସପିଂ : ରିଅଲମି, ସାମସଙ୍ଗ ଏବଂ Mi ସ୍ମାର୍ଟ ଟିଭିରେ ୭୪ ପ୍ରତିଶତ ଓ ଏସି ରେ ପାଇବେ ୫୫ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତି

ଆପଣ ଯଦି କୌଣସି ଇଲେ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ କିଣିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ରହିଛି ବେଷ୍ଟ ଅଫର। କାରଣ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ବିଗ୍ ସେଭିଙ୍ଗ୍ ଡେ ବିକ୍ରି ୬ ରୁ ୨୦ ଅଗଷ୍ଟ ମଧ୍ୟରେ ଭାରତରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ବିକ୍ରୟ ଉପକରଣରେ 70% ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଏସିରେ 55% ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏବଂ ରିଅଲମି, ସାମସଙ୍ଗ ଏବଂ Mi ଟିଭିରେ 75% ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ମିଳିବ। ଅଗଷ୍ଟରେ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ପାଞ୍ଚ ଦିନିଆ ବିକ୍ରୟ ଆୟୋଜନ କରିବ। ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ପ୍ଲସ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ବିକ୍ରୟ ପାଇଁ ଶୀଘ୍ର ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବେ ଏବଂ ଅଗଷ୍ଟ ୫ ତାରିଖ ମଧ୍ୟରାତ୍ରିରେ ପ୍ଲସ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ବିକ୍ରି ଆରମ୍ଭ ହେବ।

Advertisement
Flipkart ventures into NFTs with Nothing's airdrop | Mint

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ ଆମାଜନର ଗ୍ରେଟ୍ ଫ୍ରିଡମ୍ ଫେଷ୍ଟିଭାଲ୍ ବିକ୍ରୟ ମଧ୍ୟ ଅଗଷ୍ଟ ୬ ରୁ ଅଗଷ୍ଟ ୧୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲାଇଭ୍ ହେବ, ଯେଉଁଠାରେ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ 40% ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ଦିଆଯାଉଛି। ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ବିକ୍ରୟ ପାଇଁ, ଇ-କମର୍ସ ସାଇଟ୍ ଫୋନ୍ ଏବଂ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ ଉପରେ କିଛି ଅଫର ଦେଇଛି। ଏମିତିକି ସବୁ ଇଲେକଟ୍ରୋନିକ୍ସ ଉପରେ ରିହାତି ରହିବ। ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଆଇସିଆଇସିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କ ଏବଂ କୋଟାକ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ କାର୍ଡରେ ୧୦ ପ୍ରତିଶତ ତତକ୍ଷଣାତ୍ ରିହାତି ପାଇପାରିବେ। କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ, ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡ ଏବଂ EMI କାରବାରରେ 10% ପ୍ରତିଶତ ରିହାତି ପାଇବେ। ଟିଭିରେ ୭୫ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଏସିରେ ୫୫ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତି ପାଇବେ। ବିକ୍ରୟ ସମୟରେ OPPO, Vivo, Apple, Realme, Poco, Samsung, ଏବଂ Motorola ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ଅଫର ଉପଲବ୍ଧ ହେବ, ଯାହା ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ପ୍ରକାଶ ପାଇବ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଗ୍ରାହକ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସରେ ପ୍ରାୟ ୮୦ ପ୍ରତିଶତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ପାଇପାରିବେ ଯେଉଁଥିରେ ହେଡଫୋନ୍ ଏବଂ ସ୍ପିକରରେ 70% ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଫ୍, ଟ୍ୟାବଲେଟରେ 45% ଅଫ୍, ପ୍ରିଣ୍ଟର୍, ମନିଟର ଏବଂ 70% ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଫ୍ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରାଯାଇପାରେ। ଏଥିସହ ଗ୍ରାହକ ଉପକରଣରେ ୭୦ ପ୍ରତିଶତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଏସିରେ 55% ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ରିଅଲମ, ସାମସଙ୍ଗ ଏବଂ Mi ଟିଭିରେ 75% ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏବଂ ମାଇକ୍ରୋୱେଭରେ 45% ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ପାଇପାରିବେ। ବିକ୍ରୟ ସମୟରେ, ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ୧୨, ସକାଳ ୮ ଏବଂ ଅପରାହ୍ନ ୪ ରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବିକ୍ରୟ ଡିଲ୍ ପ୍ରଦାନ କରି କ୍ରେଜି ଡିଲ୍ ଆୟୋଜନ କରିବ।

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!